O Baza

Rozwiązania dla niezwykłej grupy młodych odbiorców

Baza tworzy przestrzeń, w której młodzi użytkownicy mogą być sobą i w pełni wyrażać siebie, swój styl życia i pasje. Jej meble manifestują indywidualizm, odpowiadając na rzeczywiste i aktualne potrzeby młodych ludzi.

Samodzielne tworzenie i zabawa elementami, kreowanie własnego, intymnego świata i dynamiczna rearanżacja przestrzeni – wszystko to czego potrzebuję młodzi użytkownicy jest możliwe z meblami marki Baza. Unisex’owe meble z oferty marki Baza wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Wspierają prawidłowy rozwój użytkowników. Są praktyczne, wygodne i łatwe w użytkowaniu. Uwzględniają  specyficzne potrzeby zarówno dziewcząt, jak i chłopców, a także osób o różnym wzroście, gabarytach czy zdolnościach poznawczych. Tutaj znajdą się także moduły, które pozwolą na skomponowanie rozwiązań do przestrzeni współdzielonej przez kilka osób. Wszystkim rozwiązaniom przyświeca skupienie na wielofunkcyjności i komforcie.

Baza to marka przeznaczona dla różnych społeczności.   Pragniemy towarzyszyć młodym użytkownikom w czasie, kiedy poszukują własnej drogi, próbują, zmieniają się. Zależy nam, aby dzięki Bazie nasi odbiorcy mogli kreować swoją przestrzeń na swoich zasadach. Dajemy wybór i subtelnie sugerujemy rozwiązania. Wierzymy, że rozwiązania Bazy pozwolą jej użytkownikom stworzyć własny świat i wyrazić siebie.

My dajemy Bazę. Ty zrobisz resztę. Tak jak chcesz!

pixel